SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Termodeska - výhrevná doska TD 230 s izoláciou, 100 x 40 cm

Kód produktu: SE-21
Vernostné body: 5

169,02€ 140,85€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 169,02€

Skladom

Poštovné zdarma

Výhrevná doska - termo doska je vyrábaná na ohrev prasiatok. Termo doska je tiež vhodná ako vyhrievacia podložka pre psy do psích bud. Termo doska je osadená vykurovacím článkom Nomaterm a je vyrábaná s izoláciou na spodnej strane, čím sa zabráni úniku tepla do podlahy. Úspora energie činí cca. 20%. V doske je možné umiestniť aj teplotný snímač pre možnosť regulácie. Hrúbka dosky je 18 mm, v mieste napojenia na kábel je hrúbka 25 mm.


Vnútri termo dosky TD 230 je zabudovaný vykurovací článok Nomaterm zaliaty polyesterom a vystužený sklenou rohožou, ktorý zaisťuje optimálny výhrev celej plochy dosky.


Výhrevná doska je primárne určená do pôrodní prasníc, predstavuje kvalitný zdroj tepla aj pre iné zvieratá. Jej povrchový vzhľad teda zodpovedá skôr použitiu v stajni, čo nemá vplyv na jej funkčnosť. Výrobca nedodáva tieto výhrevné dosky v originálnom obale.


Ľavá a pravá orientácia termodosiek je daná umiestnením výstupu kábla v polohe dosky na výšku.


Základné technické údaje:


  • dĺžka prívodného kábla: 290 cm

  • výkon: 70 / 90 W

  • menovité napätie: 230 V, 50 Hz

  • krytie: IP 67

  • rozmery: 100 x 40 cm

  • hmotnosť: 5,5 kg

  • otvory na priskrutkovanie

  • variant 100 cm dĺžky je bez koncovej zástrčky - nutné zapojiť autorizovanou osobou (elektrikárom)

Ľavá a pravá orientácia výhrevných dosiek je daná umiestnením výstupu kábla smerom hore v polohe dosky na výšku (viď obrázok nižšie).


Výhrevné dosky, ktoré ponúkame, sú veľmi spoľahlivé s nízkou poruchovosťou a za priaznivú cenu na trhu. Ide o český výrobok.


MANUÁL k výhrevným doskám je možné stiahnuť TU.
Upozornenie:


Výhrevná doska je pôvodne určená do pôrodní prasníc za účelom ohrevu prasiatok. Chovatelia psov zistili, že predstavuje kvalitný zdroj tepla aj pre psy, mačky, terárijné či iné zvieratá.


Doska je vyrábaná technológiou, doplňovaním laminátu do formy, kde presakuje izolačnú vložku aj štítok. Povrch dosky môže byť aj farebne ovplyvnený čiernou farbou. Následne sa potom dobrusujú nerovnosti. Dosky nie sú vo výrobe individuálne balené. To všetko môže vytvárať dojem, že doska bola použitá. Prosíme týmto zákazníkov, pokiaľ sa rozhodnú výhrevnú dosku zakúpiť, aby tolerovali kozmetické nedostatky tohto výrobku.


Výhrevnú dosku nikdy nezakrývajte.


V prípade potreby Vám radi poradíme s výberom vhodnej termodosky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.


 


Ako vybrať vhodnú výhrevnú dosku?


Prvým krokom pri výbere výhrevnej dosky je druh zvieraťa, pre ktoré by mala byť termodoska určená. Prasiatka sa rodia s nedokonale vyvinutým imunitným a termoregulačným systémom. Preto sú pre ne vhodné robustné termodosky s vyššou výhrevnou schopnosťou. Termodesky pre prasiatka sú k dispozícii v podkategórii Ohrev prasiatok .


Výhrevné dosky pre psov sú vhodné na použitie v chladnom ročnom období. Špeciálne termodosky pre psy majú nižšiu výhrevnú schopnosť a sú konštruované tak, aby neprehrievali psa. Umiestniť ich môžete ako do búdy, tak na zastrešenú terasu. Pokiaľ zvažujete nákup termodosky pre psa, je možné použiť regulátor, ktorým teplotu jednoducho nastavíte podľa potreby. Odporúčame nastavovať teplotu do 30 °C.


Výhrevné dosky sú tiež vhodné pre šteňatá . V tomto prípade záleží na správaní šteniat. Ak sa šteňatá držia po krajoch dosky, doska hreje viac ako je potreba. Pokiaľ sa drží pri sebe uprostred, doska hreje menej ako je potreba. V tomto prípade regulujeme teplotu podľa správania šteniat. Špeciálne výhrevné dosky pre psov nájdete v podkategórii Výhrevné dosky pre psy.


Ďalšia

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích