SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Blog

Ako sa zbaviť bytových parazitov?

Parazity v domácnosti, ako sú šváby, mravce, mole alebo ploštice, môžu spôsobiť nielen značné nepríjemnosti, ale najmä zdravotné problémy. V prípade, že sa s nimi stretnete, je dôležité konať rýchlo a účinne, aby ste zabránili ich šíreniu. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa týchto nežiaducich nájomníkov zbaviť a zabezpečiť, aby Váš domov zostal čistý a bezpečný.  Ako si vybrať vhodný domček pre mačku?

16.04.2024

Ako si vybrať vhodný domček pre mačku?

Mačka môže spať až neuveriteľnych 18 hodín denne. Preto je veľmi dôležité pripraviť jej pohodlné a pokojné miesto na odpočinok. Každé domáce zviera žije v iných podmienkach a má svoje vlastné potreby. Poďte sa preto s nami pozrieť, aké máte možnosti a ako vybrať domček alebo pelech pre mačku.

Prečítať článok
Koľko priestoru potrebujú sliepky?

11.04.2024

Koľko priestoru potrebujú sliepky?

Plánujete si zaobstarať sliepky, ale neviete, či máte dostatok priestoru? Koľko priestoru vlastne sliepky potrebujú a ako im zariadiť ideálny domov? Výbeh je jedným z kľúčových faktorov, ktoré ovplyvňujú ich zdravie a pohodu. Neexistujú však presné údaje, každá sliepočka je iná a má iné potreby. Tieto čísla sú len orientačné, aby ste mali jasnú predstavu o tom, koľko pomocníkov si môžete vo Vašej záhrade dovoliť.


Prečítať článok
Ako sa zbaviť krtka a udržať si zdravú záhradu?

10.04.2024

Ako sa zbaviť krtka a udržať si zdravú záhradu?

Krty môžu byť pre záhradníkov značným problémom. Či už ide o nevzhľadné krtiny alebo poškodzovanie koreňov rastlín. Skrátka sa dokážu pohrať s nervami každého z nás. Občas sa môže zdať, že s nimi nie je možné bojovať. Existujú však metódy, ako nad týmto problémom vyzrieť bez toho, aby sme museli siahnuť po radikálnych opatreniach. V tomto článku Vám predstavíme niekoľko spôsobov, ako sa zbaviť krtka a znova získať kontrolu nad svojou záhradou.

Prečítať článok
Aké rastliny pestovať vo výbehu pre sliepky?

04.04.2024

Aké rastliny pestovať vo výbehu pre sliepky?

Starostlivosť o sliepky je rôznorodá. Zahŕňa nielen kvalitné krmivo, ale aj vhodné prostredie, v ktorom sa môžu voľne pohybovať a hľadať potravu. Uľahčite to svojim sliepkam a pestujte vo výbehu rastliny, ktoré sú prínosné pre ich zdravie a tiež pre pestrosť ich potravy.


Prečítať článok
Ako vybrať ten správny kurník pre sliepky

28.03.2024

Ako vybrať ten správny kurník pre sliepky

Ak ste sa rozhodli chovať hydinu, kurín je jedným zo základných prvkov na zaistenie bezpečnosti a pohodlia Vašich sliepok. To, aký domov svojim pomocníčkam poskytnete, môže výrazne ovplyvniť ich zdravie, produktivitu a spokojnosť. Pri jeho výbere je potrebné zvážiť niekoľko aspektov, od veľkosti až po materiál a umiestnenie. Ako si vybrať kurín, do ktorého sa vaše sliepky budú rady vracať? 


Prečítať článok
Ako prispôsobiť chov sliepok na jar?

26.03.2024

Ako prispôsobiť chov sliepok na jar?

V tomto ročnom období sa príroda prebúdza k novému životu, preto je vhodný čas na prípravu sliepok na jar. Správna starostlivosť o sliepočky aj v tomto období môže mať vplyv na ich zdravie, produkciu vajec a celkovú spokojnosť. Na čo si dať pozor a na čo nezabudnúť počas prípravy?

Prečítať článok

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích