SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Stelivo pre mačky silikagélové Catwill

Kód produktu: SE-3419

6,56€ 5,47€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 6,56€

Skladom

Silikátová podstielka - mačkolit pre mačky Catwill je vysoko absorpčná a bezprašná podstielka do mačacích toaliet . Kremičitanové stelivo Catwill ihneď a úplne absorbuje moč a zasušuje pevný trus, tým okamžite zastavuje rast baktérií. Udržuje toaletu suchú a bez zápachu


  • bezprašná silikagélová podstielka

  • pohlcuje pachy do granulátu

  • zabraňuje množeniu baktérií

  • udržuje mačacie wc suché a čisté

  • zdravotná nezávadnosť overená veterinárnym atestom

  • balenie: 1,6 kg = 3,8 l 3,3 kg = 7,6 l 4,3 kg = 10 l

Ako sa stelivo Catwill používa:


1. Do suchej a čistej toalety nasypte stelivovej vrstve 3 - 5 cm.
2. Pravidelne odstraňujte tuhé extrémenty a stelivo premiešajte tak, aby sa rovnomerne rozložili čerstvé kryštály.
3. Cca po 4 týždňoch použitej stelivo zlikvidujte a do umytej a suchej toalety doplňte nové.


Odporúčanie: Pokiaľ máte dve a viac mačiek, odporúča sa nenavyšovať vrstvu podstielky, ale podstielku častejšie meniť.
Použité stelivo nevhadzujte do WC misy . Po kontakte so stelivom si vždy umyte ruky.
Náplň skladujte v pôvodnom obale na suchom mieste mimo dosahu potravín.Pre zvýšenie komfortu a hygieny súvisiace s mačacou potrebou odporúčame:


Používať vždy výrobcom odporúčanú výšku podstielky. Trus odstraňujte priebežne tak často ako vám čas dovolí. Prácu vám uľahčí výber správnej lopatky na trus , výmenu celého obsahu toalety potom sáčky .


Ďalej vždy pred toaletu položte predložku , tá zachytí stelivo z mačacích labiek a obmedzí jeho roznášanie po miestnosti.


A viete že mačacie záchod môže dokonca voňať? Niektoré bentonitové mačkolity obsahujú voňavú zložku, alebo potom odporúčame pridať dezodorant , ktorý môžete dávkovať podľa vlastného vkusu.


Ako správne vybrať podstielku?


Podstielok pre mačky a domácich miláčikov je na výber mnoho druhov. Stelivá prírodná kamenná, silikátová, drevitá, buničinná, hrudkujúca či nehrudkujúca.


Bentonitové podstielky sú klasické podstielky prírodného pôvodu, kamenné. V ponuke sú hrudkujúce alebo nehrudkujúce . U hrudkujúcich podstielok je výhodné, že sa z mačacieho záchodu, klietky alebo terária odoberie iba znečistená časť podstielky. Podstielka tak dlhšie vydrží. Nehrudkujúce stelivo je síce o niečo lacnejšie, ale vďaka nutnosti častejšej výmeny celého objemu toalety, vo finále nákladnejšie.


Silikátové stelivo je tvorené granulátom, ktorý výborne pohlcuje pachy a moč, je bezprašné a zamedzuje tvoreniu baktérií a plesní. Cenová relácia takých podstielok je o niečo vyššia ako pri klasických bentonitových podstielkach. Niektoré mačičky ale môžu toto stelivo odmietať. Z našej ponuky môžeme odporučiť silikátové stelivo Catwill .


Drevité podstielky sú ekologické podstielky nehrudkujúce alebo hrudkujúce, ktorých výhodou je možnosť spláchnutia do WC. Pretože sa pre svoju ľahkosť ľahšie roznáša z mačacej toalety von. Niektoré mačičky môžu túto podstielku odmietať. Drevité podstielky sú ideálne pre domácich miláčikov ako sú hlodavce alebo exotické vtáctvo.


Buničinné podstielky sú ekologické podstielky z recyklovaného materiálu, ktoré nezaťažuje životné prostredie. Výborne sajú vlhkosť a pohlcujú pachy, zabraňujú tvorbe baktérií a plesní, dlho vydržia a nie sú parfumované. Pretože sa pre svoju ľahkosť ľahko roznáša z mačacej toalety von. Niektoré mačičky môžu túto podstielku odmietať. Veľmi kvalitným výrob

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích