SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Medomet ručný - na 6 rámikov

Kód produktu: 03006a
Značka: AGROFORTEL
Vernostné body: 13

446,24€ 371,87€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 446,24€

Skladom

Poštovné zdarma

Tento 6-rámkový radiálny medomet je ideálny pre všetkých včelárov. Užite si jednoduché a efektívne spracovanie medu priamo vo svojom včelíne! Tento medomet je ideálny pre začínajúcich i pokročilých včelárov, ktorí hľadajú cenovo dostupné riešenie na extrakciu medu.
Radiálny medomet je vhodnejší pre väčších včelárov a väčšinou na kvetové medy. Radiálny medomet má oproti tangenciálnemu medometu dlhší vytáčací čas. Radiálny medomet má vždy plástu umiestnené lúčovito a vyrábajú sa na väčší počet rámikov (6 a viac).
Tento medomet má pevnú konštrukciu a je veľmi robustný. Stojí na 3 nohách. Všetky časti, ktoré prichádzajú do styku s medom, sú vyrobené z nerezovej ocele a sú schválené pre potraviny.
Prístroj sa skladá z vonkajšieho bubna, vnútorného koša spolu s držiakmi hrebeňového rámu a kohútika na odvádzanie medu.
Otočný kôš umožňuje vložiť 6 rámikov. Je možné vložiť nielen rámy pre rozmer Zander, ale aj rámy pre normy DIN. Maximálny rozmer rámčekov: 420x260 mm.
Tyčka spája ručnú kľučku s rotujúcim košom. Vďaka hladkému chodu ručnej kľučky je vnútorný kôš uvedený do pohybu veľmi ľahko. Vďaka odstredivej sile je med vstrekovaný z hrebeňov na stene koša. Pomocou vypúšťacieho kohútika je možné teraz med zbierať do vhodnej nádoby.
Kryt zariadenia je vyrobený z priehľadného plastu a má 2 odnímateľné časti. Kontrola procesu extrakcie je možná kedykoľvek. Samozrejme je možné všetky časti medometu ľahko vyčistiť.

5 hlavných dôvodov, prečo si zaobstarať náš Ručný medomet - 6 rámový s nožičkami:
1. Univerzálnosť: Medomet je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre rámčeky s maximálnou veľkosťou 42 cm x 26 cm, čo zahŕňa širokú škálu rozmerov - ako napríklad: 39x15, 39x17, 39x24, Langstroth 2/3 159, Langstroth 3/4 185, Langstroth 1/1 232, Optima 42x17, Zander.
2. Multifunkčnosť: Vďaka možnosti vymontovania košov je možné bubon použiť aj ako stáčaciu nádobu na med - ušetrite miesto a peniaze za ďalšie vybavenie!
3. Stabilita: Bubon je z vonkajšej strany vystužený priečnymi kovovými nosníkmi, ktoré eliminujú vibrácie a zaistia hladký chod medometu.
4. Praktickosť: Nôžky medometu je možné primontovať v dvoch výškových úrovniach, čo umožňuje jednoduché použitie s vedierkami s výškou 35 cm alebo 45 cm.
5. Bezpečnosť: Všetky časti medometu, ktoré prídu do styku s medom, sú vyrobené z potravinárskych materiálov, takže si môžete byť istí, že váš med bude čistý a zdravotne nezávadný.

Technická špecifikácia:
Značka: AGROFORTEL
Záruka: 24 mesiacov
Priemer bubna: 68 cm
Výška bubna: 60 cm

Obsah dodávky:
Medomet na 6 rámikov
Návod na použitie

MOŽNOSŤ ČERPANIA DOTÁCIÍ PRE VČELÁROV.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích