SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

KARNIVIT hydina 500 ml

Kód produktu: karnivit_drubez_0,5L

8,42€ 7,02€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 8,42€

Skladom

Pre zlepšenie reprodukcie a odchovu kurčiat
KARNIVIT obsahuje špecifický komplex látok zlepšujúcich reprodukciu hydiny vo Vašom chove. Všetky aktívne látky sú vo forme, ktorá zaistí maximálnu účinnosť každej z nich.
KARNIVIT u kohútov podporuje spermatogenézu, pretože zvyšuje kvalitu ejakulátu, najmä množstvo spermií a ich pohyblivosť. U sliepok dochádza k lepšiemu oplodneniu a následne aj k lepšiemu vývoju plodov. Kurčatá sa vďaka KARNIVIT rodia s vyššou hmotnosťou, imunitou a vitalitou, čo sa pozitívne prejavuje na ich zdravotnom stave a vývoji v ďalšom období ich života.
KARNIVIT je vhodné podávať mladým kuřátkám už po vyliahnutí, čím sa udržiava ich vyššia vitalita a imunita, čo sa prejavuje na ich zníženej úmrtnosti.
KARNIVIT je možné tiež použiť v prípadoch, keď je žiaduce zlepšiť nárast kostrového svalstva, ako je to napr. V prípade úžitkových vtákov alebo vtákov na výstavné alebo športové účely.
Vysoká účinnosť prípravku je daná špeciálnou technológiou výroby, kedy sú aktívne látky obdukciou chránené pred degradáciou v žalúdku a zažívacom trakte. Tento ochranný obal je postupne odbúravaný až dôjde k úplnému uvoľneniu aktívnej látky v organizme v jej maximálnej účinnosti.
Významným prínosom tejto technológie je skutočnosť, že je v roztoku vytvorená špeciálna nosná a izolačná hubovitá mikroštruktúra, ktorá zamedzuje zachytávaniu aktívnych látok na stenách rozvodu napájacej vody alebo v napájačkách. Tým sa eliminuje hrozba namnoženie nežiaducich organizmov na týchto zvyškoch a ich následné roznášanie všetkým zvieratám.

zloženie:

  • L-karnitín
  • vitamíny
  • prírodné látky
  • upravená pitná voda

Kŕmny návod:

Podáva sa denne v množstve 10 ml na 1 liter napájacej vody po dobu podľa potreby (napr. Po dobu párenia a pod.). Mladým kuřátkám za účelom zlepšenia nárastu kostrového svalstva podávajte neustále.

Prípravok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre konkrétnu kategóriu zvierat. Zoznam týchto výrobkov nájdete nižšie na tejto stránke, je tu však uvedené len jedno balenie každého výrobku. Ďalšie balenie nájdete v príslušnej kategórii produktov.

skladovanie:

Skladovať v suchom a tmavom prostredí v pôvodných uzavretých obaloch. Po otvorení postupne spotrebujte, výrobok už dlhodobo neskladujte. Mikroskopické pevné čiastočky a mierny sediment je daný obsahom prírodných látok a nie je na závadu výrobku.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Súvisiace produkty

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích