SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

FIDmix pre ovce, kozy a škárovú zver 1kg,10kg

Kód produktu: FIDMIX/OVCE

3,24€ 2,70€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 3,24€

Skladom

FIDmix pre ovce, kozy a škárovú zver

F IDmix je minerálne vitamínové krmivo vyvinuté špeciálne pre kozy, ovce a škárnatú zver. Jeho zloženie zahŕňa minerálne látky (makro aj mikroprvky) a vitamíny, ktoré sú kľúčové pre zabezpečenie vyváženej stravy a optimálneho zdravia týchto zvierat. FIDmix je navrhnutý tak, aby pomohol vyrovnať nedostatok minerálov a vitamínov, ktorý môže byť prítomný v kŕmnych dávkach malých prežúvavcov, ako sú ovce, kozy a špárkatá zver.
Jednou z hlavných výhod FIDmix e jeho obohatenie kŕmnej dávky o štyri biogénne makroprvky - vápnik, fosfor, sodík a horčík. Tieto prvky sú získavané z vysoko využiteľných zlúčenín, ktoré poskytujú vysokú stráviteľnosť a vstrebateľnosť pre zvieratá. Okrem toho FIDmix tiež obsahuje dôležité mikroprvky, ako je zinok, kobalt, mangán, jód a selén, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie tela a zachovanie dobrého zdravia u oviec, kôz a škárovanej zveri.
Vitamíny sú ďalším kľúčovým prvkom FIDmix. Obsahuje vitamíny A, D3 a E, ktoré sú chránené účinnou obdukciou, čo zaisťuje ich optimálnu stabilitu a účinnosť. Tieto vitamíny sú nevyhnutné pre normálny rast, reprodukciu a funkciu imunitného systému u zvierat.
FIDmix prináša niekoľko výhod pre odchov a chov oviec a kôz. Jeho vyvážené zloženie vitamínov, mikro a makroprvkov podporuje úspešný priebeh gravidity a dobrú laktáciu u samíc. Tiež zvyšuje hmotnostné prírastky a zlepšuje využitie krmiva, čo prispieva k lepšiemu rastu a výkonu zvierat.

FIDmix je k dispozícii v baleniach 1 kg a 10 kg , aby vyhovoval rôznym potrebám chovateľov. Odporúčané dávkovanie je jedna plná čajová lyžička, čo predstavuje približne 7 g krmiva, ktoré sa rovnomerne zamieša do jadrovej časti kŕmnej dávky alebo nasype do žľabu na objemné krmivo.

Pre optimálne zachovanie kvality je dôležité skladovať FIDmix na suchom, chladnom a tmavom mieste, v pôvodných uzavretých obaloch. Dátum výroby a minimálna trvanlivosť sú uvedené na obale, aby ste mali istotu ohľadom čerstvosti a použiteľnosti výrobku.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích