SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Automatické otváranie a zatváranie kurníka CHICKEN GUARD STANDARD

Kód produktu: BR-0363
Vernostné body: 6

187,39€ 156,16€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 187,39€

Skladom

Poštovné zdarma

Automatické otváranie a zatváranie kurníka CHICKEN GUARD STANDARD

Automatické otváranie a zatváranie kurníku s časovačom. Ide o kompletný automatický systém ovládania pohybu dvierokdo 1 kg (dvierka nie sú súčasťou balenia). Prehľadný LCD displej a automatická kalibrácia dvierok zaisťujú intuitívne ovládanie jednotky . Vhodný až do teploty -10 °C .

Ako automatické otváranie kurníku funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurníka je elektronické zariadenie , ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurníka a večer ich zase bezpečne uzavrie . Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurník. Zároveň sa nemusíte báť, že Vaša sliepka napadne v noci líška alebo iný predátor, pretože zariadenie za Vás kurník vždy včas bezpečne uzavrie . Automatické otváranie kurníku Vám teda zaistí pohodlie, pokoj a tiež ochranu pre sliepky.

Chicken Guard Standard ponúka nasledujúce funkcie:

  • Programovateľný časovač - sami si presne nastavíte v koľko hodín sa majú dvierka kurníka otvoriť av koľko zavrieť.
  • Funkcia ručného ovládania - dvierka môžete kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť stlačením tlačidla
  • Funkcia automatického zastavenia dvierok - dvierka sú vybavené špeciálnou ochrannou funkciou, ktorá reaguje na situáciu, pokiaľ sa počas uzatvárania dvierok pod nimi nachádza akékoľvek zviera. Akonáhle dvierkam bráni čokoľvek v ceste, motor sa automaticky zastaví. Tento unikátny systém zaisťuje absolútnu bezpečnosť a nie je možné, aby hydina dvierka akokoľvek zranila.


Technické prevedenie

Chicken Guard Standard je vybavený motorčekom , ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou až 1 kg. Súčasťou zariadenia je aj bezkontaktný snímač polohy dvierok. Elektronika je uzavretá v plastovom puzdre , ktoré je odolné proti poveternostným vplyvom až do teploty -10 °C. Všetky potrebné informácie o nastavení sú prehľadne znázornené na dvojriadkovom LCD displeji , v slovenskom jazyku. LCD displej prejde po určitej dobe nečinnosti do "režimu spánku", aby sa zvýšila životnosť displeja. Zariadenie znovu "prebudíte" stlačením tlačidla MENU. Pre nastavovanie programov slúžia extra veľké tlačidlá , aby bolo možné ich ovládať aj v rukaviciach.
Chicken Guard jednotka

Spôsob napájania

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií , ktoré sú súčasťou balenia. Na slabé batérie Vás včas upozorní indikátor slabej batérie a výstražné svetlo , ktoré je viditeľné až zo vzdialenosti 100 metrov. Životnosť týchto batérií je cca 6 mesiacov. Po výmene batérií je životnosť určená podľa kvality zakúpených batérií.

Po vybratí batérií môžete využiť USB alebo DC 6/12V napájanie priamo zo siete (USB ani DC napájací kábel nie je súčasťou balenia!).

Chicken Guard napájanie jednotiek

Inštalácia

Automatické otváranie kurníku je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie . Automatické otváranie kurníka jednoducho pripevníte na vonkajšiu stranu vášho kurníka pomocou dodaného príslušenstva, pripojíte kábel k dvierkam kurníka , nastavíte časovač a môžete si dať nohy hore . Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Automatické otváranie a zatváranie kurníka CHICKEN GUARD STANDARD


Videonávod na montáž:

Rozmery balenia 12x8x21 cm

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích