SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Podstielka slamená - pelety LIMARA 7l/4,5kg

Kód produktu: 500009

4,20€ 3,50€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 4,20€

Skladom

Peletková podstielka vyrobená z pšeničnej slamy vhodná najmä pre zajacovcov, hlodavcov, vtáctvo, mačky a prípadne aj pre vybrané terárijné zvieratá, a to do zvieracích toaliet alebo ako podstielka po celej úžitkovej ploche ubikácie zvieraťa. Kvôli svojej veľkosti neodporúčame používať peletky v chove drobných hlodavcov ako sú myši a škrečky. Pomáha udržať ubikáciu zvieraťa dlhšie čistú a bez zápachu.
Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Použitú podstielku je možné zlikvidovať spláchnutím do toalety, vložiť na kompost alebo vhodiť do nádoby určenej pre bio odpad. Tehotné ženy by mali dbať na zvýšenú opatrnosť a hygienu pri manipulácii s použitou podstielkou znečistenou od mačiek – riziko toxoplazmózy.

Návod na použitie: Čistú toaletu pre zvieratá alebo dno ubikácie naplňte podstielkou vo vrstve cca 3-5 cm a rovnomerne rozprestrite. Pravidelne odstraňujte použitú podstielku a tuhý odpad. Následne doplňte novou podstielkou podľa odporúčania. Pri pravidelnej dezinfekcii a kontrole chovného zariadenia je vhodné vymeniť celý obsah podstielky. Množstvo spotrebovanej podstielky sa líši v závislosti od druhu, množstva, veku a zdravotného stavu chovaných zvierat. S likvidáciou produktu nakladajte v súlade s prírodou.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích