EXPEDICE ZÁSILEK PROBÍHÁ PODLE ČASU JEJICH PŘIJETÍ. VZHLEDEM K SEZÓNĚ LZE U NĚKTERÝCH DRUHŮ ZBOŽÍ OČEKÁVAT PRODLOUŽENÍ EXPEDICE Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ. 
VZHLEDEM K PŘETÍŽENÍ ZÁKAZNICKÉ LINKY DOPORUČUJEME VYUŽÍVAT E-MAIL.
NA NAVÝŠENÍ KAPACITY EXPEDICE I ZÁKAZNICKÉ LINKY USILOVNĚ PRACUJEME.

Stelivo pre mačky Gimpet BioKats Bianco Fresh 10 kg

Kód produktu: SE-55052

13,82€ 11,52€ bez DPH

Skladom

Stelivo pre mačky Gimpet BioKats Bianco Fresh je kvalitná bezprašná hrudkujúca podstielka do mačacích toaliet s príjemnou sviežou vôňou.


  • stredná zrnitosť

  • výborne hrudkujúce

  • bezprašné

  • z prírodného ílu (bentonitu)

  • veľmi hygienické

  • s príjemnou sviežou vôňou

Na výrobu podstielky Biokat's Bianco Fresh je použitá surovina jasne bieleho odtieňa. Mačky často trpia chorobami obličiek, ktoré je možné spravidla odhaliť v moči. Na bielej podstielke je neobvyklý moč okamžite vidieť.


Stelivo obsahuje prísadu Biokat's AromaProtect Formula™, ktorá zaisťuje dlhodobé pohlcovanie zápachu.


Ako podstielku Biokat's používať:


1. Do čistej mačacej toalety nasypte vrstvu podstielky vysokú približne 5 - 7 cm.


2. Priebežne odstraňujte hrudky, ktoré sa dajú jednoducho a hygienicky vybrať lopatkou.


3. Dosypte ďalší mačkolit do potrebnej vrstvy.


4. Podľa potreby celú toaletu kompletne vyprázdnite, vymyte a znovu naplňte.


Balenie podstielky uchovávajte na suchom mieste. Použité stelivo nepatrí do toaletnej misy , vyhadzujte ich do bežného domového odpadu či bioodpadu.Pre zvýšenie komfortu a hygieny súvisiace s mačacou potrebou odporúčame:


Používať vždy výrobcom odporúčané výšku podstielky. Trus odstraňujte priebežne tak často ako vám čas dovolí. Prácu vám uľahčí výber správnej lopatky na trus , výmenu celého obsahu toalety potom sáčky .


Ďalej vždy pred toaletu položte predložku , tá zachytí stelivo z mačacích labiek a obmedzí jeho roznášanie po miestnosti.


A viete že mačacie záchod môže dokonca voňať? Niektoré bentonitové mačkolity obsahujú voňavú zložku, alebo potom odporúčame pridať dezodorant , ktorý môžete dávkovať podľa vlastného vkusu.Ako správne vybrať podstielku?


Podstielok pre mačky a domácich miláčikov je na výber mnoho druhov. Stelivá prírodná kamenná, silikátová, drevitá, buničinná, hrudkujúca či nehrudkujúca.


Bentonitové podstielky sú klasické podstielky prírodného pôvodu, kamenné. V ponuke sú hrudkujúce alebo nehrudkujúce . U hrudkujúcich podstielok je výhodné, že sa z mačacieho záchodu, klietky alebo terária odoberie iba znečistená časť podstielky. Podstielka tak dlhšie vydrží. Nehrudkujúce stelivo je síce o niečo lacnejšie, ale vďaka nutnosti častejšej výmeny celého objemu toalety, vo finále nákladnejšie.


Silikátové stelivo je tvorené granulátom, ktorý výborne pohlcuje pachy a moč, je bezprašné a zamedzuje tvoreniu baktérií a plesní. Cenová relácia takých podstielok je o niečo vyššia ako pri klasických bentonitových podstielkach. Niektoré mačičky ale môžu toto stelivo odmietať. Z našej ponuky môžeme odporučiť silikátové stelivo Catwill .


Drevité podstielky sú ekologické podstielky nehrudkujúce alebo hrudkujúce, ktorých výhodou je možnosť spláchnutia do WC. Pretože sa pre svoju ľahkosť ľahšie roznáša z mačacej toalety von. Niektoré mačičky môžu túto podstielku odmietať. Drevité podstielky sú ideálne pre domácich miláčikov ako sú hlodavce alebo exotické vtáctvo.


Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích