EXPEDICE ZÁSILEK PROBÍHÁ PODLE ČASU JEJICH PŘIJETÍ. VZHLEDEM K SEZÓNĚ LZE U NĚKTERÝCH DRUHŮ ZBOŽÍ OČEKÁVAT PRODLOUŽENÍ EXPEDICE Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ. 
VZHLEDEM K PŘETÍŽENÍ ZÁKAZNICKÉ LINKY DOPORUČUJEME VYUŽÍVAT E-MAIL.
NA NAVÝŠENÍ KAPACITY EXPEDICE I ZÁKAZNICKÉ LINKY USILOVNĚ PRACUJEME.

Stelivo pre mačky a fretky ASAN Cat Pure 10 l

Kód produktu: SE-55004

6,62€ 5,52€ bez DPH

Skladom

Ekologická buničinná podstielka pre mačky a fretky ASAN je vysoko absorpčná a bezprašná podstielka do mačacích toaliet. Unikátne stelivo ASAN Cat veľmi dobre pohlcuje pachy a tekutiny a obmedzuje vytváranie baktérií aj plesní. Stelivo Asan je 100% rozložiteľné, je jednoducho možné ich spláchnuť do toalety alebo kompostovať.


  • je z 99% bez prachu a vzdušných alergénov- je vhodný aj pre chovateľov alergikov a astmatikov

  • pohlcuje pachy a obmedzuje množenie baktérií

  • udržuje mačacie wc suché a čisté

  • ekologické stelivo 100% rozložiteľné

  • neparfumované, veľmi ľahké

  • v ponuke balenie 10 l alebo rodinné balenie 45 l

  • balenie 10 l (pre jednu mačku na cca 35 dní)

  • váha balenia 10 l - 2,2 kg

Steliva Asan sú bezpečné pre chované zvieratá aj členov domácnosti. Potvrdené ÚSKVBL.


Návod na použitie:
1) Mačaciu toaletu naplňte vrstvou podstielky vysokou aspoň 4 cm a rovnomerne ju rozprestrite na dno toalety. Pri prechode z pôvodného podstielky na podstielku Asan je vhodnejšie spočiatku dať na povrch Asanu malú časť skôr používaného podstielky na navyknutie na nový materiál.


2) Akonáhle je podstatná časť podstielky znečistená, vymeňte obsah toalety za čistý.


Likvidujte spláchnutím do toalety alebo kompostovaním. Doba spotreby podstielky je úmerná veľkosti toalety, počtu a veku chovaných zvierat. Pre stredne veľkú dospelú mačku vydrží podľa okolností podstielku v toalete minimálne po dobu 1 týždňa


 Ako správne vybrať podstielku pre mačku?


Najprv je samozrejme dôležité zvoliť vhodné mačacie WC . Mačacie záchod je možné zakúpiť otvorený, zatvorený, s klapkou alebo s filtrom. K záchodu je tiež nutné zaobstarať praktickú lopatku na trus , pokiaľ už nie je súčasťou mačacej toalety.


Podstielok pre mačky je na výber niekoľko druhov. Stelivá prírodná kamenná, silikátová, drevitá, buničinná, hrudkujúca či nehrudkujúca.


Bentonitové podstielky sú klasické podstielky prírodného pôvodu, kamenné. V ponuke sú hrudkujúce alebo nehrudkujúce . U hrudkujúcich podstielok je výhodné, že sa z mačacieho záchodu odoberie iba znečistená časť podstielky. Podstielka tak dlhšie vydrží. Nehrudkujúce stelivo je síce o niečo lacnejšie, viac sa ho ale spotrebuje. V našej ponuke sú napr. podstielka pre mačky a hlodavce MICI alebo hrudkujúca podstielka Borcat.


Silikátové stelivo je tvorené granulátom, ktorý výborne pohlcuje pachy a moč, je bezprašné a zamedzuje tvoreniu baktérií a plesní. Cenová relácia takých podstielok je o niečo vyššia ako pri klasických bentonitových podstielkach. Niektoré mačičky ale môžu toto stelivo odmietať. Z našej ponuky môžeme odporučiť silikátové stelivo Catwill .


Drevité podstielky sú ekologické podstielky nehrudkujúce alebo hrudkujúce, ktorých výhodou je možnosť spláchnutia do WC. Pretože sa pre svoju ľahkosť ľahko roznáša z mačacej toalety von, je vhodné zaobstarať si pred mačaciu wc predložku. Niektoré mačičky môžu túto podstielku odmietať.


Buničinné podstielky sú ekologické podstielky z recyklovaného materiálu, ktoré nezaťažuje životné prostredie. Výborne sajú vlhkosť a pohlcujú pachy, zabraňujú tvorbe baktérií a plesní, dlho vydržia a nie sú parfumované. Pretože sa pre svoju ľahkosť ľahko roznáša z mačacej toalety von, je vhodné zaobstarať si pred mačaciu wc predložku. Niektoré mačičky môžu túto podstielku odmietať. Veľmi kvalitným výrobkom, ktorý môžeme odporučiť je podstielka ASAN Cat pre mačky a fretky , alebo variant pre ostatných domácich miláčikov

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích