SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Kurín pre sliepky POLLY FARM EVOLUTION 3XL

Kód produktu: BR-0353
Vernostné body: 25

847,89€ 706,58€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 847,89€

Skladom

Poštovné zdarma

Kurín pre sliepky POLLY EVOLUTION 3XL

Kurín pre sliepky na chov 12-15 sliepok s rozmermi 130x110x110 cm . Jedná sa o veľmi priestranný kurín, ktorý je vybavený štyrmi hradmi , tromi vnútornými znáškovými hniezdami a výklopnou strechou . Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu , ktorý je naozaj pevný, hladký,   ľahko sa udržuje a je veľmi   odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi , najmä čmelíkmi .

Rozmery kurína pre sliepky
Vonkajšie rozmery celého kurína sú 130x110x110 cm.   Vnútorné rozmery kurína aj so znáškovými hniezdami 105x85 cm , a tak kurín poskytuje pohodlie až pre 15 klasických nosníc.


Vybavenie kurína
Kurín pre sliepky je vybavený štyrmi bidlami pre nočný odpočinok sliepok . Súčasťou kurína sú aj tri vnútorné kukane , v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché , pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd. Súčasťou balenia sú bezpečnostné dvierka značky ChickenGuard , na ktoré môžete v prípade záujmu ľahko pripojiť automatické otváranie kurína. Automatické otváranie a zatváranie kurína nie je súčasťou balenia!

Kurník POLLY FARM EVOLUTION 3XL

Údržba a čistenie kurína
Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu , okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete počas chvíľky vďaka výklopnej streche. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi , roztočmi, najmä čmelíkmi často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

POLLY_EVOLUTION

Vlastnosti materiálu kurína
Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu , ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru . Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť , a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 64 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu . Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.


Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY FARM EVOLUTION 3XL - montáž

Rozmery balenia 135x110x10 cm

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích