SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Generátor elektrického ohradníka fencee mini DUO MD10

Kód produktu: FE-1110
Značka: VNT electronics s.r.o.
Vernostné body: 2

80,29€ 66,91€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 80,29€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)

Nová rada generátorov fencee mini DUO MD s kombinovaným napájaním pre univerzálne použitie kdekoľvek. Zdroj ohradníka s výkonom 1 J je možné napájať pomocou sieťového adaptéra alebo z autobatérie 12 V. Malý univerzálne použiteľný zdroj ohradníka vhodný pre mobilné elektrické ohrady s dĺžkou inštalácie do 9 km.
Elektrický ohradník mini DUO MD10 najčastejšie pre: psy, hydina, kone, volavky a vydry
Spoľahlivý generátor, ktorý je vhodným riešením bezpečnej ohrady pre kone a žriebätá. Kombinované napájanie a malá veľkosť zdroja je ideálnou kombináciou na použitie pri dočasných mobilných výbehoch a padokoch. Ďalej nachádza uplatnenie pri potrebe vymedzenia chráneného priestoru pre mačky, králiky, psy alebo hydinu. V neposlednom rade je tento ohradník skvelým pomocníkom v boji proti škodcom, ako sú napr. kuny a vydry, bobry alebo volavky. Vhodný ohradník pre elektrické zabezpečenie chovného rybníčka s Koi kaprmi a jesetermi. Ohradníkový zdroj na zabezpečenie ochrany úrody pred lesnou zverou alebo tiež chránenie vinohradu pred srnkami.
Benefity a funkcie elektrického ohradníka fencee
Generátor mini DUO MD10 je moderné zariadenie s mikroprocesorovou technológiou vo vnútri, ktorá riadi prevádzku a prispôsobuje optimálny výkon ohradníkového zdroja. Kvalitné puzdro generátora je odolné proti poveternostným vplyvom, dažďu a UV žiareniu.

Funkcia Power Save (úsporný režim) umožňuje dlhým stlačením ON/OFF tlačidla prepnúť výkon generátora do pomalšieho režimu, kedy je interval medzi impulzmi približne dvojnásobne dlhší. Prepnutím do úsporného režimu sa výrazne šetrí energia batérie. Generátor potom vydrží napájať ohradu 50 až 55 dní na jedno nabitie batérie.
BrightLight svietivá LED dióda na prednej strane generátora signalizuje prevádzku zariadenia v troch farbách: Modrá signalizuje prevádzku zariadenia a bliká v intervale jednotlivých impulzov. Fialová signalizuje spustený úsporný režim, predĺžená doba medzi impulzmi. Červená používateľa upozorňuje v prípade straty napätia alebo poruchy (napr. pokles napätia batérie pod 12 V alebo pokles napätia v ohrade pod 2,5 kV.

Technológia Smart Control, nízka spotreba zdroja a niekoľko ďalších výhod a funkcií, ktoré prináša generátor fencee mini DUO MD.
Čo nájdete v balení:

generátor fencee
napájací adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
kábel batériový fencee DUO 1,7 m
výstražná tabuľka fencee
návod na obsluhu

Spolu s generátorom odporúčame zakúpiť DIN lištu 80 mm na jednoduchú montáž ohradníka na stenu.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích