ĎAKUJEME ZA VEĽKÝ ZÁUJEM O AKCII BLACK FRIDAY. EXPEDÍCIA PREBIEHA PODĽA DÁTA PRIJATIA OBJEDNÁVOK. AKTUÁLNA DOBA NA ODOSLANIE DROBNÝCH ZÁSILOK 3-4 DNI, VEĽKÝ TOVAR 1-2 DNI.

Automatické dvierka Brinsea Chick Safe Advance komplet s dvierkami

Kód produktu: CS025
Značka: Brinsea
Vernostné body: 6

186,99€ 155,83€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 186,99€

Skladom

Poštovné zdarma
Brinsea ChickSafe Advance je odolný a spoľahlivý systém pre automatické otváranie dvierok kurníka a zatváranie dvierok kurníka.
Jedná sa o verziu Advance, ktorá má špeciálne nastavenia, avšak jej použitie je veľmi jednoduché.
ChickSafe Advnace je napájaný batériami (je súčasťou dodávky) a je možné ho ľahko namontovať do akéhokoľvek kurníka s vertikálnymi posuvnými dverami. Nie je potrebná žiadna manuálna kalibrácia: ChickSafe Eco sa automaticky prispôsobí výške dvierok vášho kurníka. Batéria vydrží používanie po dobu 1 roka.
ChickSafe Advance je odolný a dokáže zdvíhať a spúšťať akékoľvek vertikálne dvere od 300 gramov do 4 kg hmotnosti.
Dodáva sa s priestorovo úspornými dvojstupňovými dvierkami pre sliepky ChickSafe. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby odolávali vonkajším podmienkam. Odolné čierne koľajnice z PVC sa priskrutkujú k vášmu kurníku a hliníkové dverné panely zapadnú do seba. Kompletný montážny návod je súčasťou dodávky.
Model Advance Vám umožňuje nastaviť zatváranie a otváranie podľa úrovne osvetlenia alebo podľa nastaveného času. Tieto nastavenia môžete kombinovať - napríklad. zavrieť dvere podľa intenzity svetla, ale najneskôr o 19:00. Systém umožňuje jednoducho aj manuálne zavrieť alebo otvoriť dvierka.
ChickSafe Eco má indikátor na LCD paneli, ktorý ukazuje, že sú dvierka otvorené, zatvorené, vybité batérie alebo upozornenia na poruchu.
Je vybavený „automatickým zastavením“, pokiaľ je sliepka v blízkosti dvierok.
Automatické dvierka Brinsea sú odolné voči poveternostným vplyvom, fungujú v extrémnych poveternostných podmienkach a sú vyrobené z materiálov odolných voči UV žiareniu.
Rovnako ako všetky produkty Brinsea má ChickSafe Eco záruku 3 roky ZADARMO, pod podmienkou online registrácie. Vyrobené vo Veľkej Británii.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Súvisiace produkty

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích