SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Agility stredná prekážka pre králiky a iné hlodavce - králičie hop

Kód produktu: SE-51317
Vernostné body: 1

23,62€ 19,68€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 23,62€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)


Prekážka pre králiky a iné hlodavce . Je určená predovšetkým na nácvik novo rozvíjajúceho sa športu - králičieho hopu. Ako agility prekážky ho možno však využiť aj u morčiat a iných hlodavcov .
 • nastaviteľná výška skoku - 10 cm, 15 cm, 20 cm, 25 cm, 30 cm

 • šírka skoku 62 cm

 • dve drevené stojny a 5 plastových tyčiek

 • možnosť variabilného umiestnenia tyčiek - vodorovne alebo krížom
Čo je králičie hop?


Králičie Hop je ďalšia športová disciplína, ktorú je možné prevádzkovať so zvieratami (po vzore spolupráce s koňmi a psmi). Preteká králik, vedený človekom na postroji . Človek beží vedľa prekážok, ktoré králik ich preskakuje. Zajačikovia môžu súťažiť v 4 disciplínach - rovinka, parkúr, skok ďaleký, skok vysoký.Králiky to veľmi baví a ich majiteľov samozrejme tiež. Od 1.4.2012 je možné organizovať v králičom hope oficiálne preteky.
Vážení zákazníci, veľmi sa Vám ospravedlňujeme, ale po dopredaji tohto posledného kusu bude tovar dostupný koncom júna 2017. Prijaté objednávky na tento tovar budú preto expedované až po tomto termíne. Ďakujeme za pochopenie.
Ako naučíte králika skákať? • Väčšinu králikov je možné naučiť skákať, ale pokiaľ nechce, nútiť by ste ho nemali. - Najlepšie sa učia mláďatá, ktoré majú doskový výbeh, pretože je možné ich prirodzene začať učiť skákať cez dosky.

 • Keď je králik o niečo väčší, môže sa začať učiť "voľne" behať na špeciálnom králičom alebo mačacom vodítku v podobe akéhosi postroja (teda nie na samotnom obojku, ale na obojku spojenom s náprsným popruhom).

 • Každý králik by mal mať svoj vlastný postroj, ktorý nie je cítiť iným králikom.

 • Králik by sa mal na vodítku cítiť uvoľnene, nie šklbať alebo sa ľakať. Vodítkom ho neťahajte k určitému cieľu, ani ho vodítkom nedvíhajte do výšky.

 • Králikovi pred prekážkou naznačte, že by mal skákať. Napríklad niekoľkonásobným zdvihnutím v náručí nad prekážku. Keď skočí cez prekážku sám od seba, treba ho pochváliť.

 • Pokiaľ je králik unavený, urobte mu prestávku. Eventuálne mu dajte napiť, alebo odložte tréning na ďalší deň.

 • S králikmi by sa nemalo skákať vo veľkej horúčave alebo naopak v zime. Skákať by sa nemalo ani s dojčiacou či pripustenou samicou.

 • Tréning nepreháňajte, králika musí skákanie baviť. Mladé králiky nepreťažujte, nemali by skákať ani príliš vysoko, ani príliš často.

 • Obrňte sa trpezlivosťou a pri tréningu buďte pokojní. U králikov, ktorí majú na skákanie vlohy, príde úspech do 3 mesiacov.Zdroj: http://hobby.idnes.czPotrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích